W czwartek 19 kwietnia odbył się w Bibliotece Publicznej wernisaż pt.”ŁĄKA W TWÓRCZOŚCI DZIECI I ARTYSTÓW”. Swoje prace prezentowało 29 dzieci w wieku wczesnoszkolnym z kół plastycznych z MDK prowadzonych przez Panią Joannę Tarczyńską i Małgorzatę Świątczak. Wśród artystów dorosłych pojawiła się twórczość Pani Małgorzaty Romańskiej, Joanny Tarczyńskiej i Wojciecha Kowalskiego. Jak zwykle na wernisaż przybyło liczne grono rodziców, dziadków,nauczyciele z MDK. Dodatkową atrakcją wieczoru był występ dzieci Martyny Janik i Leny Olczak. Młodzi muzycy uczą się pod okiem Pani Bożeny Komorowskiej i Pani Małgorzaty Domeradzkiej. Zapraszamy do oglądania wystawy przez najbliższe dwa tygodnie w czytelni biblioteki.