HARMONOGRAM PREZENTACJI

FESTIWALU PIOSENKI I TAŃCA „ALEKSANDROWSKA WIOSNA 2018” 

 

 

UWAGA!

Podane godziny mają charakter orientacyjny,

wszystkich występujących prosimy o przybycie najpóźniej pół godziny przed podaną porą

 

ŚRODA 23 MAJA

Godzina

Uczestnik

Placówka

10.00

Anna Koza - śpiew

„Arte – eM Studio” Łódź

 

Małgorzata Wierzbowska - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź

 

Marcelina Gołkowska - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź

 

Maria Przybylska - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź

 

Emilia Grązik - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź

 

Agnieszka Rachalewska - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź

 

Joanna Golan - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź

 

Julian Oleszczak - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź

 

Maria Bińkowska - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź

10.35

Zespół wokalno-taneczny „Piano”

Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

 

Zespół wokalno-taneczny „Gitaro”

Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

 

Amelia Ruda - Rożniakowska - taniec

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Martyna Dąbrowska - taniec

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Zespół taneczny „Kolorowe Nutki” gr. starsza

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

11.00

Chór szkolny

Szkoła Podstawowa nr 41 Łódź

 

Chór „Mały Bemolek”

Szkoła Podstawowa nr 41 Łódź

 

Zespół taneczny

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Zespół wokalny „Kolorowe Nutki” gr. starsza

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

11.15

Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny”Łęczycanie”

ARTI – KATHERINA DANCE STUDIO Łęczyca

 

Zespół wokalny „Chcemy śpiewać”

Szkoła Podstawowa nr 41 Łódź

 

Anna Rzewuska - śpiew

Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie

 

Karolina Stępień - śpiew

Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie

 

Paulina Czestkowska - śpiew

Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie

11.40

Zespół Folklorystyczny „Mali Łęczycanie”

ARTI – KATHERINA DANCE STUDIO Łęczyca

 

Teatr Tańca Artland Junior

Teatr Tańca Artland Junior

 

Oliwia Bakalarz - taniec

Teatr Tańca Artland Junior

 

Marta Duszyńska - taniec

Teatr Tańca Artland Junior

 

Wiktoria Baraniak - taniec

Teatr Tańca Artland Junior

 

Duet „Girls Power”

Teatr Tańca Artland Junior

 

Grupa Tańca Nowoczesnego „Kie”

ARTI – KATHERINA DANCE STUDIO Łęczyca

12.00

Zespół taneczny Tu I Teraz

Pałac Młodzieży Łódź

 

Zespół taneczny „Be Level”

Klub Level Aleksandrów Ł.

 

Martyna Pawlicka - taniec

Fundacja Mózg Malina Łódź

 

Judyta Pawlicka - taniec

Fundacja Mózg Malina Łódź

 

Zespół taneczny „Re-formacja”

Fundacja Mózg Malina Łódź

 

Przerwa

 

13.00

Maria Zdziechowska - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

 

Joanna Sławińska - taniec

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

 

Maria Barczyńska - taniec

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

 

Zespół taneczny „Kontra - Junior”

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

 

Urszula Wdowiak - taniec

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

 

Julia Barczyńska - taniec

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

 

Zespół taneczny „Stonoga” gr. IV

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

 

Anna Witczak – Szumska - taniec

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

 

Weronika Marat - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

 

Jakub Czyż - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

 

Zespół taneczny „Kontra”

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

13.40

Paweł Szymański - śpiew

Szkoła Podstawowa nr 1 Aleksandrów Ł.

 

Klaudia Świderska - śpiew

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

 

Sandra Kacprzak - śpiew

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

 

Maja Drożdżyk - śpiew

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

 

Aleksandra Smorawska - śpiew

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

 

Klaudia Świderska - taniec

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

14.00

Daria Kubiak - śpiew

Studio Emisji Głosu i Wokalistyki Brzeźnio

 

Daria Tomczyńska - śpiew

Studio Emisji Głosu i Wokalistyki Brzeźnio

 

Gabriela Sędzińska - śpiew

Studio Emisji Głosu i Wokalistyki Brzeźnio

 

Marcin Bogusz - śpiew

Studio Emisji Głosu i Wokalistyki Brzeźnio

 

Duet G. Sędzińska, M. Bogusz

Studio Emisji Głosu i Wokalistyki Brzeźnio

14.20

Zofia Buda - śpiew

Poddębicki Dom Kultury i Sportu

 

Lena Osińska - śpiew

Poddębicki Dom Kultury i Sportu

 

Natalia Medyńska - śpiew

Poddębicki Dom Kultury i Sportu

 

Kinga Kujawińska - śpiew

Poddębicki Dom Kultury i Sportu

 

Aleksandra Nowak - śpiew

Poddębicki Dom Kultury i Sportu

 

Natalia Osińska - śpiew

Poddębicki Dom Kultury i Sportu

14.45

Anna Skowron - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Nina Galoch - taniec

Poddębice

 

Patrycja Kwiecień - taniec

Poddębice

 

Zespół cheerleaders „Iskierki”

Blu Fitness w Aleksandrowie Ł.

 

Zespół cheerleaders „Flesz”

Poddębice

CZWARTEK 24 MAJA

Godzina

Uczestnik

Placówka

10.05

Zespół Folklorystyczny „Łęczycanie”

ARTI – KATHERINA DANCE STUDIO Łęczyca

 

Alex Struszczyk - śpiew

Szkoła Podstawowa w Lipinach

 

Zespół wokalny

Szkoła Podstawowa w Lipinach

10.20

Zespół „Taneczna Fuzja”

Dom Kultury w Łęczycy

 

Estera Kmiecik - śpiew

School of Music Łódź

 

Zespół taneczny „Blu dance”

Blu Fitness Aleksandrów Ł.

10.30

Julia Wodzińska - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Wincenty Świercz - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Zuzanna Lipska   - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Barbara Cyganek - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Amelia Olechnowicz - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Oliwier Szymański - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Natalia Izdebska - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Emilia Thebline - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Zespół wokalny „Groszki”

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

11.10

Duet „Tu dance”

Blu Fitness Aleksandrów

 

zespół taneczny „Let's Dance”

Dom Kultury w Łęczycy

 

Agata Radek - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Nikola Osiwała - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Emilia Pałasz - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

11.30

Zespół taneczny „Kolorowe Nutki” gr. młodsza

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Martyna Janik - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Zespół taneczny „Aleksik”

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Monika Frontczak - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

11.45

Jagoda Karbownik - śpiew

Studio Artystyczne „Pędziwiatry” Łódź

 

Maja Karasińska - śpiew

Studio Artystyczne „Pędziwiatry” Łódź

 

Zespół wokalny „Kolorowe Nutki” gr. młodsza

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Maja Iwaszko - śpiew

Studio Artystyczne „Pędziwiatry” Łódź

 

Mateusz Wiśniewski - śpiew

Studio Artystyczne „Pędziwiatry” Łódź

12.10

Julia Kurowska - śpiew

Dom Kultury w Łęczycy

 

Sandra Ziółkowska - śpiew

Dom Kultury w Łęczycy

 

Zespół taneczny „Łatwe Kroki” gr. młodsza

Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej Górze

 

Zespół taneczny „Tęczowe Kropelki”

Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej Górze

 

Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Krokus”

Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej Górze

 

Zespół taneczny „Łatwe Kroki” gr. starsza

Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej Górze

 

Karolina Adamczyk – śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Przerwa

 

 

13.00

Lena Okrojek - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach

 

Zuzanna Kowalczyk - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach

 

Julia Drożdżowska - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach

 

Amelia Lubecka - śpiew

Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach

 

Weronika Kołodziejczyk - śpiew

Studio Artystyczne Star Łowicz

13.20

Oliwia Hanysz - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi

 

Aleksandra Sajnóg - śpiew

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi

 

Julia Adamczyk - śpiew

Łaski Dom Kultury

 

Eryk Bartczak - śpiew

Łaski Dom Kultury

 

Katarzyna Grobelna - śpiew

Łaski Dom Kultury

 

Olga Jurek - śpiew

Łaski Dom Kultury

 

Nina Kaciupska - śpiew

Łaski Dom Kultury

 

Patrycja Florczak - śpiew

Łaski Dom Kultury

 

Sylwia Barabasz - śpiew

Łaski Dom Kultury

14.00

Zespół wokalny „Humorki”

Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Ł.

 

Róża Paszkiewicz - śpiew

Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach

 

Grzegorz Szymański - śpiew

Studio „Voice and More” Łódź

 

Hanna Kobylińska - śpiew

XXI LO Łódź

 

Aleksandra Balińska - śpiew

Zgłoszenie indywidualne

 

Anna Grzywaczyńska - śpiew

III LO Łódź

 

Julia Jarząb - śpiew

III LO Łódź

14.30

Mażoretki „Dalia”

Poddębicki Dom Kultury i Sportu

 

Mażoretki „Dalia I”

Poddębicki Dom Kultury i Sportu

 

Mażoretki „Dalia II”

Poddębicki Dom Kultury i Sportu

 

Mażoretki „Dalia III”

Poddębicki Dom Kultury i Sportu