W dniach 23 i 24 maja w Młodzieżowym Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim odbywał się doroczny Festiwal Piosenki i Tańca pod patronatem Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego – pana Jacka Lipińskiego. Jury w składzie: Krzysztof Kozłowski ,Małgorzata Turała ,Marek Twardowski

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

(Wręczenie nagród i koncert laureatów: 10 czerwca o godz 15:00 Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)

GRAND PRIX - Paweł Szymański - Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim

ŚPIEW SOLO:

Kategoria wiekowa I: 7 – 10 lat

I miejsce: Zofia Buda - Poddębicki Dom Kultury i Sportu

II miejsce: nie przyznano

III miejsce:  Wincenty Świercz- Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

                    Jagoda Karbownik - Studio Artystyczne „Pędziwiatry” Łódź

Wyróżnienie:  Julia Wodzińska - Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

 

Kategoria wiekowa II: 11 – 13 lat

 

I miejsce: Natalia Medyńska - Poddębicki Dom Kultury i Sportu

                 Zuzanna Papis- Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

II miejsce: Aleksandra Balińska - zgłoszenie indywidualne

                   Maria Przybylska - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź

III miejsce: Barbara Cyganek - Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

                    Amelia Lubecka - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach

Wyróżnienie:  Anna Rzewuska - Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie

                         Julia Adamczyk - Łaski Dom Kultury

                         Eryk Bartczak - Łaski Dom Kultury

                         Zuzanna Lipska - Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

                         Amelia Olechnowiecz- Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

                         Oliwier Szymański- Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

                         Emilia Thebline- Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

                         Aleksandra Sajnóg - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi

              

Kategoria wiekowa III: 14 – 16 lat

I miejsce: Aleksandra Nowak - Poddębicki Dom Kultury i Sportu

                 Agata Radek- Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

II miejsce: Róża Paszkiewicz - Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach

                   Weronika Kołodziejczyk - Studio Artystyczne Star Łowicz

                  Grzegorz Szymański- Studio „Voice and More” Łódź

III miejsce: Julian Oleszczak - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź

                   Daria Kubiak - Studio Emisji Głosu i Wokalistyki Barczew

                   Estera Kmiecik- School of Music Łódź

Wyróżnienie:    Olga Witkowska - Łódzki Dom Kultury

                           Anna Koza -„Arte – eM Studio” Łódź

                           Karolina Stępień - Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie

 

 

Kategoria wiekowa IV: 17 -25 lat

 

I miejsce: Natalia Osińska - Poddębicki Dom Kultury i Sportu

                 Monika Frontczak - Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

II miejsce: Maria Bińkowska- Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź

                 Karolina Adamczyk- Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

III miejsce: Anna Skowron -Łódzki Dom Kultury

                   Anna Grzywaczyńska - III Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Wyróżnienie: Daria Tomczyńska - Studio Emisji Głosu i Wokalistyki Barczew

                         Gabriela Sędzińska -Studio Emisji Głosu i Wokalistyki Barczew

                         Mateusz Wiśniewski - Studio Artystyczne „Pędziwiatry” Łódź

                         Hanna Kobylińska - XXI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

                         Julia Jarząb - III Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

ZESPOŁY WOKALNE

 

Kategoria wiekowa I: 7 – 10 lat

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: Kolorowe Nutki gr. młodsza- Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

Kategoria wiekowa II: 11 – 13 lat

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: Chcemy śpiewać - Szkoła Podstawowa nr 41 Łódź

III miejsce: nie przyznano

Kategoria wiekowa III: 14 – 16 lat

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

ZESPOŁY WOKALNO-TANECZNE

 

Kategoria wiekowa I: 7 – 10 lat

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: Piano - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

                       Gitaro - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

CHÓRY

 

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

TANIEC SOLO

 

Kategoria wiekowa I: 7 – 10 lat

I miejsce: Wiktoria Kośka- Fundacja Mózg Malina Łódź

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienie: Martyna Dąbrowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

                       Joanna Sławińska - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

Kategoria wiekowa II: 11 – 13 lat

 

I miejsce: Oliwia Bakalarz - Teatr Tańca Artland Junior przy Autorskiej Szkole  

                                                                     Musicalowej Macieja Pawłowskiego

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: Nina Galoch - Orkiestra Dęta Poddębice

Wyróżnienie: Amelia Ruda- Rożniakowska- Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

                           Judyta Pawlicka - Fundacja Mózg Malina Łódź

                           Patrycja Kwiecień-Orkiestra Dęta Poddębice

 

 

Kategoria wiekowa I: 14 – 16 lat

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: Marta Duszyńska - Teatr Tańca Artland Junior przy Autorskiej Szkole  

                                                                     Musicalowej Macieja Pawłowskiego

III miejsce: nie przyznano

 

 

ZESPOŁY TANECZNE

 

Kategoria wiekowa I: 7 – 10 lat

I miejsce: Iskierki - Blu Fitness w Aleksandrowie Łódzkim

II miejsce: Dalia III - Poddębicki Dom Kultury i Sportu

III miejsce: Stonoga gr. IV - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

                     Let's Dance - Dom Kultury w Łęczycy

Wyróżnienie: Zespół taneczny- Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

                         Mali Łęczycanie - ARTI – KATHERINA DANCE STUDIO Łęczyca

                         Taneczna Fuzja- Dom Kultury w Łęczycy

                         Kolorowe Nutki gr. mł- Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

Kategoria wiekowa II: 11 – 13 lat

I miejsce: - Dalia I -Poddębicki Dom Kultury i Sportu

                    Zespół Folklorystyczny „Łęczycanie” - ARTI – KATHERINA DANCE STUDIO Łęczyca

II miejsce: Flesh - Orkiestra Dęta Poddębice

III miejsce: Kontra Junior - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

Wyróżnienie: Kolorowe Nutki gr. st - Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

                         Blu Dance- Blu Fitness w Aleksandrowie Łódzkim

                        Tu Dance - Blu Fitness w Aleksandrowie Łódzkim

                         Dalia II - Poddębicki Dom Kultury i Sportu

Kategoria wiekowa III: 14 – 16 lat

I miejsce: Tu i Teraz - Pałac Młodzieży Łódź

                 Dalia - Poddębicki Dom Kultury i Sportu

II miejsce: Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny „Łęczycanie” ARTI – KATHERINA DANCE                    

                   STUDIO Łęczyca

                   Teatr Tańca Artland Junior- Teatr Tańca Artland Junior przy Autorskiej Szkole  

                    Musicalowej Macieja Pawłowskiego

III miejsce: Kontra - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi

                   duet Girls Power - Teatr Tańca Artland Junior przy Autorskiej Szkole  

                                                                      Musicalowej Macieja Pawłowskiego

Wyróżnienie: Be Level - Klub Level Aleksandrów Łódzki

 

Kategoria wiekowa IV: 17 -25 lat

I miejsce: Kie - ARTI – KATHERINA DANCE STUDIO Łęczyca