W dniu 19.06.2018 r. w Bibliotece Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim odbył się Wernisaż uczestników pracowni plastycznej Małgorzaty Świątczak.
Było wyeksponowanych ponad 100 prac z zakresu rysunku, malarstwa, rzeźby i ceramiki.
Na wernisaż przybyła większość dzieci razem ze swoimi rodzinami. Dzieci ochoczo chwaliły się swoimi pracami, które dobrze wyeksponowane można było podziwiać.
Odbył się zwyczajowy poczęstunek oraz wręczenie dyplomów i upominków, dla każdego z indywidualną dedykacją.
Honorowymi Gośćmi byli - Pani Dyrektor Biblioteki : Sylwana Plucińska, Pani Dyrektor MDK w Aleksandrowie Łódzkim : Bożena Komorowska i Nauczyciel Rysunku i Malarstwa w Liceum Plastycznym : Marlena Świątczak.
Pani Sylwana Plucińska otworzyła całe wydarzenie, dziękując dzieciom za twórczą postawę i rodzicom za wspomaganie swych pociech w drodze artystycznej.
Pani Marlena Szymczyk zaś udzielała informacji o tym jak wyglądają egzaminy do Liceum Plastycznego.
Na kolejne takie wydarzenie wszystkich chętnych zapraszamy już za rok!