Drukuj

XI Wojewódzki Przegląd Młodych Instrumentalistów

13.04.2019

 

kolejność prezentacji

godzina 10.10

  1. „Małe Pędziwiatrowe Żaki” SA „ Pędziwiatry”
  2. Kameralny Zespół „Pędziwiatry”   10.15
  3. Wojciech Weremiuk MDK Aleksandrów Ł.
  4. Piotr Vu Phuc MDK Aleksandrów Ł.
  5. Aleksandra Wasiak CZP 3
  6. Anna Dąbek CZP 3  
  7. Oliwier Kaczmarek MDK Zgierz  
  8. Julia Błaszczyk GDKzB Ksawerów
  9. Igor Czyżewski GDKzB Ksawerów
  10. Lena Olczak MDK Aleksandrów Ł.
  11. Oskar Wasilewski zgłoszenie indywidualne
  12. Laura Izydorczyk Klub Osiedlowy „Oaza”
  13. Słaby SA „ Pędziwiatry”
  14. Maciaszczyk SA „ Pędziwiatry”
  15. Drzazga SA „ Pędziwiatry”
  16. Ciesielska SA „ Pędziwiatry”
  17. Doniec SA „ Pędziwiatry”
  18. Antoni Dybka PMDKiS Wieluń
  19. Alicja Kaczmarek Szkoła Muzyczna Amadeus

przerwa 11.40 – 12.00

  1. Mikołaj Mikołajewski CZP 1
  2. Marcelina Gołkowska CZP 1
  3. Laura Sokolewicz CZP 1
  4. Zespół Orffa II CZP 1
  5. Milena Nowicka CZP 1
  6. Martyna Kołada CZP 1
  7. Anna Bednarek CZP 1 12.30
  8. duet fortepianowy Z. Widawska i M. Bobiński CZP 1
  9. Piotr Bednarek CZP 1
  10. Rafał Konopiński CZP 1
  11. duet Katarzyna Kirchof i Mateusz Bobiński CZP 1
  12. duet Piotr Bednarek i Piotr Wieczorkiewicz CZP 1
  13. Wojciech Nawrat CZP 1
  14. Kwartet klawiszowy CZP 1
  15. Zuzanna Widawska CZP 1
  16. zespół Orffa I CZP 1
  17. Piotr Wieczorkiewicz CZP 1

przerwa 13.25 – 13.45

  1. Małgorzata Chudy GDKzB Ksawerów
  2. Karolina Betka PMDKiS Wieluń
  3. Kacper Smugowski PMDKiS Wieluń
  4. Adam Kin MDK Zgierz
  5. Prośniewska Studio muzyczne Smyki
  6. Rojkowska Studio muzyczne Smyki
  7. Granecka Studio muzyczne Smyki
  8. Trio skrzypcowe Studio muzyczne Smyki
  9. Bartosz Kamiński MDK Aleksandrów Ł.
  10. Zofia Kustosz MDK Aleksandrów Ł.
  11. Krzysztof Groblewski MDK Aleksandrów Ł.
  12. duet gitarowy Pałac Młodzieży
  13. duet gitarowy Pałac Młodzieży
  14. duet instrumentalny Pałac Młodzieży
  15. Rozalia Ołubek Szkoła Muzyczna Amadeus
  16. Marcelina Kaczmarek Szkoła Muzyczna Amadeus
  17. Trio gitarowe + śpiew Szkoła Muzyczna Amadeus
  18. Maciej Sikora MDK Aleksandrów Ł.
  19. Antonina Wacowska CZP 2  
  20. Dominika Żytkiewicz CZP 2
  21. Andrzej Brzeziński MDK Zgierz

przerwa 15.20 – 15.40

  1. Zespół Amadeus
  2. Zespół instrumentalny CZP 2
  3. Zespół „Mountain Soundflood” MDK Aleksandrów Ł.

Od godziny 16 obrady jury.
Ogłoszenie wyników nastąpi około godziny 17.