We wtorek 9 kwietnia odbył się w Bibliotece Publicznej wernisaż pt.”ZWIERZĘTA W TWÓRCZOŚCI DZIECI I ARTYSTÓW”. Swoje prace prezentowało 34 dzieci w wieku wczesnoszkolnym z kół plastycznych z MDK prowadzonych przez Panią Joannę Tarczyńską i Małgorzatę Świątczak. Wśród artystów dorosłych pojawiła się twórczość Pani Małgorzaty Romańskiej, Joanny Tarczyńskiej i Wojciecha Kowalskiego. Jak zwykle na wernisaż przybyło liczne grono rodziców, dziadków,nauczyciele z MDK. Dodatkową atrakcją wieczoru był występy Leny Przewoźniak,Amelii Olechnowicz,Izabelli Jasińskiej i Wincentego Świercza. Młodzi muzycy uczą się pod okiem Pani Renaty Banackiej-Walczak.

Zapraszamy do oglądania wystawy przez najbliższe dwa tygodnie w czytelni biblioteki.