Protokół obrad jury

XI Wojewódzki Przegląd Młodych Instrumentalistów

13.04.2019 r.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria wiekowa kl I – III SP

 

soliści:

I miejsce: Oliwier Kaczmarek MDK Zgierz

                 Antonina Wacowska CZP2 w Łodzi

II miejsce: Lena Olczak MDK Aleksandrów Ł

III miejsce: nie w przyznano

wyróżnienie: Anna Dąbek CZP 3 Łódź

                     Julia Błaszczyk GDKzB w Ksawerowie

                     Artur Izydorczyk Klub Osiedlowy "Oaza"

                   Michalina Maciaszczyk SA Pędziwiatry

                     Anna Drzazga SA Pędziwiatry

                     Zuzanna Ciesielska SA Pędziwiatry

                     Mikołaj Mikołajewski CZP 1 Łódź

zespoły: III miejsce -Małe Pędziwiatrowe Żaki z SA Pędziwiatry

Kategoria wiekowa kl IV – VI SP

 

soliści:

I miejsce: Laura Izydorczyk Klub Osiedlowy "Oaza"

                 Alicja Kaczmarek Szkoła Muzyczna Amadeus

II miejsce: Antoni Dybka PMDKiS Wieluń

III miejsce: nie przyznano

wyróżnienie: Dawid Doniec SA Pędziwiatry

 

zespoły:

I miejsce: Zespół Orffa II z wokalistką Marceliną Gołkowską CZP 1 Łódź

II miejsce: Zespół instrumentalny CZP2 Łódź

III miejsce: Kameralny Zespół Pędziwiatry SA Pędziwiatry

wyróżnienie" Zespół Orffa II CZP 1 Łódź

 

Kategoria wiekowa VII kl SP i gimnazjum

 

soliści:

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: Bartosz Kamiński MDK Aleksandrów Ł.

III miejsce: Karolina Betka PMDKiS Wieluń

                   Kacper Smugowski PMDKiS Wieluń

                   Diana Prośniewska Studio Muzyczne "Smyki"

                   Krzysztof Groblewski MDK Aleksandrów Ł.

wyróżnienie: Piotr Vu Phuc MDK Aleksandrów Ł.

                     Zofia Kustosz MDK Aleksandrów Ł

zespoły:

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: Trio skrzypcowe Studio Muzyczne "Smyki"

III miejsce: nie przyznano

wyróżnienie: Zespół Amadeus Szkoła Muzyczna Amadeus

Kategoria wiekowa szkoły ponadgimnazjalne

 

soliści:

I miejsce: Andrzej Brzeziński MDK Zgierz

                 Maciej Sikora MDK Aleksandrów Ł

II miejsce: Wojciech Nawrat CZP 1 Łódź

                Piotr Wieczorkiewicz CZP1 Łódź

III miejsce: nie przyznano

wyróżnienie: Martyna Kołada CZP1 Łódź

                     Dominika Żytkiewicz CZP 2 Łódź

zespoły:

I miejsce: Zespół Mountain Soundflood MDK Aleksandrów Ł

II miejsce: Zespół Orffa z wokalistką Mileną Nowicką CZP 1 Łódź

III miejsce: Zespół Orffa z wokalistką Zuzanną Widawską CZP1 Łódź

                   Trio gitarowe+ śpiew Szkoła Muzyczna Amadeus

wyróżnienie: Duet Zuzanna Widawska i Mateusz Bobiński CZP1 Łódź

                     Duet Katarzyna Kirchof i Mateusz Bobiński CZP1 Łódź