ALEKSANDROWSKA WIOSNA 2019

HARMONOGRAM PREZENTACJI

Prosimy o przybycie przynajmniej 0,5 godz. przed planowanym występem, gdyż z przyczyn niezależnych od organizatorów podane godziny mogą ulec nieznacznym zmianom.

PONIEDZIAŁEK 10.06

10.00 zespół wokalno-taneczny ASM Autorska Szkoła Musicalowa

            chór „Chcemy śpiewać” SP 41

            Kinga Łodo Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniu

            Sonia Adamska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniu

            Daria Kubiak Studio Emisji Głosu i Wokalistyki Barczew

            zespół wokalny „Bemolek” Sp 41

10.30 zespół wokalno-taneczny Piano SP nr 5 Ozorków

            zespół wokalno-taneczny Gitaro SP nr 5 Ozorków

            Dominik Mucha SP nr 5 Ozorków

            Amelia Jaworowska SP nr 5 Ozorków

10.50 Teatr Tańca Art Land Junior

            zespół taneczny Tu i Teraz 3 Pałac Młodzieży

            zespół taneczny Tu i Teraz 4 Pałac Młodzieży

            zespół taneczny Tu i Teraz 1 Pałac Młodzieży

            Aleksandra Pęczek Teatr Tańca Art Land

            Wiktoria Baraniak Teatr Tańca Art Land

            Kinga Piskorska Teatr Tańca Art Land

            Zuzanna Izydorczyk Teatr Tańca Art Land

            Marta Duszyńska Teatr Tańca Art Land

            Oliwia Bakalarz Teatr Tańca Art Land

11.20 Weronika Kołodziejczyk Studio Star Łowicz

            Anna Koza Studio Artystyczne Star Łódź

            Wiktoria Kałuzska DK Łęczyca

            Joanna Banasiak DK Łęczyca

            Zespół Let's Dance DK Łęczyca

11.40 Maria Olejniczak GDKzB Ksawerów

            Julia Tokarska GDKzB Ksawerów

            Anna Rzewuska GDKzB Ksawerów

            Karolina Stępień GDKzB Ksawerów

            Izabela Romańska GDKzB Ksawerów

12.00 Wiktoria Woźniacka Szkoła Wokalna Beautiful Voice

            Lena Leverton Szkoła Wokalna Beautiful Voice

            Martyna Sujka Szkoła Wokalna Beautiful Voice

            zespół wokalny „mŁodzianki” Szkoła Wokalna Beautiful Voice

            Antonina Lewińska Szkoła Wokalna Beautiful Voice

12.30   Hannah Szymańska Studio Star Łowicz

            Hanna Kobylińska zgłoszenie indywidualne

            Agata Radek MDK Aleksandrów Ł.

            Aleksandra Stasiak MDK Aleksandrów Ł.

            Ariana Stasiak MDK Aleksandrów Ł.

 

12.45 – 13.00 przerwa

13.00 Antonina Kornat CZP 3

            Kalina Michałowska CZP 3

            Maria Kamińska CZP 3

            zespół wokalno-taneczny Stonoga CZP 3

13.15 Pola Gałęska Drum School Łódź

            Julia Kowalska Drum School Łódź

            Aleksandra Kędzia Drum School Łódź

            Jagoda Juśkiewicz Drum School Łódź

13.30 Julia Miszewska Łaski Dom Kultury

            Julia Adamczyk Łaski Dom Kultury

            Katarzyna Grobelna Łaski Dom Kultury

            Eryk Bartczak Łaski Dom Kultury

            Olga Jurek Łaski Dom Kultury

            Sylwia Barabasz Łaski Dom Kultury

13.50 Hanna Pawełczyk GDKzB Ksawerów

            zespół taneczny „Re-formacja” Fundacja Mózg Malina

            Judyta Pawlicka Fundacja Mózg Malina

            Wiktoria Wiewióra Fundacja Mózg Malina

            duet taneczny Fundacja Mózg Malina

14.10 zespół wokalny „Groszki” MDK Aleksandrów Ł.

            Wiktoria Gierulska MDK Aleksandrów Ł.

            Julia Kominiak MDK Aleksandrów Ł.

            Wincenty Świercz MDK Aleksandrów Ł.

            Amelia Olechnowicz MDK Aleksandrów Ł.

            Zuzanna Lipska MDK Aleksandrów Ł.

            Barbara Cyganek MDK Aleksandrów Ł.

            Emilia Thebline MDK Aleksandrów Ł.

            Mateusz Brocki MDK Aleksandrów Ł.

14.45 Maria Koch Pałac Młodzieży

            Alicja Górzyńska Pałac Młodzieży

            Karolina Adamczyk MDK Aleksandrów Ł.

WTOREK 11.06

 

10.00 zespół wokalny „Abrakadabra” MDK Kutno

            zespół wokalny „Czary Mary” MDK Kutno

            Alicja Dziuba MDK Kutno

            Blanka Gens MDK Kutno

            zespół wokalny „Hokus Pokus” MDK Kutno

            Kacper Kita MDK Kutno

            Lena Klembalska MDK Kutno

            Aleksander Klembalski MDK Kutno

            Anna Kowalewska MDK Kutno

            Zofia Smakowska MDK Kutno

            zespół taneczny „Różyczka” MDK Kutno

            Oliwia Byczkowska MDK Kutno

10.50 Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny „Łęczycanie” Arti – Katherina Dance Studio

            Zuzanna Ciesielska SP 5 Zgierz

            Maja Bączak SP 5 Zgierz

            Zespół Folklorystyczny „Łęczycanie” Arti – Katherina Dance Studio

11.05 Lena Wasilewska PCKSiR Zduńska Wola

            Kaja Bilant PCKSiR Zduńska Wola

            zespół wokalny „A VISTA” PCKSiR Zduńska Wola

            grupa tańca nowoczesnego „KIE” Arti – Katherina Dance Studio

            Natalia Kwiatkowska PCKSiR Zduńska Wola

            Alicja Tasarz PCKSiR Zduńska Wola

            Aleksandra Ignaczak PCKSiR Zduńska Wola

            Martyna Cyk PCKSiR Zduńska Wola

            Natan Gryga PCKSiR Zduńska Wola

            Norbert Kuświk PCKSiR Zduńska Wola

            zespół wokalny „Piccolo” PCKSiR Zduńska Wola

            Róża Paszkiewicz PCKSiR Zduńska Wola

            Wiktoria Prycaszczyk PCKSiR Zduńska Wola

            Wiktoria Parzybut PCKSiR Zduńska Wola

            Zuzanna Stefaniak PCKSiR Zduńska Wola

            zespół pieśni i tańca „Zduńskowolanie” PCKSiR Zduńska Wola

12.00 Estera Kmiecik Drum School

            Joanna Sławińska CZP 3

            zespół taneczny „Kontra Junior” CZP 3

            duet taneczny CZP 3

            duet taneczny CZP 3

            Justyna Wieteska CZP 3

            Anna Witczak-Szumska CZP 3

            zespół taneczny „Kontra” CZP 3

12.45 – 13.00 przerwa

13.00 Maja Fijałkowska MDK Pabianice

            Lena Okrojek MDK Pabianice

            Amelia Lubecka MDK Pabianice

            zespół wokalny MDK Pabianice

            zespół taneczny DS Raz MDK Pabianice

            zespół taneczny DS Sztos MDK Pabianice

13.25 zespół wokalny „Fantazja” MDK Aleksandrów Ł.

            zespół taneczny „ABC” MDK Aleksandrów Ł.

            zespół taneczny „Kolorowe Nutki” MDK Aleksandrów Ł.

            duet taneczny MDK Aleksandrów Ł.

            zespół wokalny „Humorki” MDK Aleksandrów Ł.

            mini formacja taneczna MDK Aleksandrów Ł.

            zespół taneczny „Volta” MDK Aleksandrów Ł.

13.55 Nadia Tomczak MOK Głowno

            Mateusz Warzywoda MOK Głowno

            duet wokalny MOK Głowno

14.10 Marcelina Gołkowska CZP 1

            Małgorzata Wierzbowska CZP 1

            Maria Przybylska CZP 1

            Oliwia Jakubowska CZP 1

            Władysław Biletski CZP 1

            Klaudia Krysiak CZP 1

            Julian Oleszczak CZP 1

            Hanna Masłocha CZP 1

            Emilia Grązik CZP 1

            Agnieszka Rachalewska CZP 1

            Maria Bińkowska CZP 1

14.55 Martyna Janik MDK Aleksandrów Ł.

            Antosia Karnicka MDK Aleksandrów Ł.

            Monika Frontczak MDK Aleksandrów Ł.