Dnia 14.06.2019 r. odbył się wernisaż wystawy uczestników kół plastycznych MDK pod kierunkiem  Małgorzaty Świątczak.

Wernisaż jak co roku odbył się na koniec roku szkolnego

i był podsumowaniem prac oraz lekcją otwartą

dla rodziców , którzy mogli sie zapoznać z dorobkiem

i poziomem prac wszystkich uczestników.

Przedstawione dzieła to rysunki i obrazy w różnych bogatych technikach od ołówka, poprzez pastel i akwarelę aż do obrazów olejnych. Ponadto przedstawione zostały także wyroby ceramiczne i rzeźbiarskie z drutu, metalu a także upcyclingowe ryby głębinowe ze starych butelek.

Każdy z uczestników otrzymał dyplom i drobny podarunek.

Całe przedsięwzięcie zostało przygotowane z wielkim wkładem  rodziców, którzy pomogli w transporcie prac, przygotowaniu cateringu i dokumentacji całego wydarzenia.

Wystawa weszła w stały grafik dorocznych wydarzeń w kołach plastycznych i cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i rodziców .

Będzie trwała jeszcze tydzień - wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia radosnych, kolorowych i pełnych energii prac dzieci.