12 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się IV Przegląd Własnych Kompozycji Tanecznych. Przegląd miał na celu zachęcanie uczęszczających na zajęcia taneczne dzieci do twórczego udziału w kulturze tanecznej poprzez prezentację układów według własnego pomysłu i własnej choreografii. W jury zasiadły p. dyrektor Bożena Komorowska i p. Małgosia Domeradzka. W czwartej edycji konkursu wzięło jedenaście uczestniczek: Natalia Balcerek, Maja Piaskowska, Karolina Włodarek, Ola Szewczyk, Amelia Urbaniak, Klaudia Walczak, Klaudia Szymczak, Nikola Sitarek, Julia Jaśkiewicz, Nelly Siewierska, Amelia Ruda-Rożniakowska. Uczestniczki przeglądu otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez Radę Rodziców.