Samorząd Uczestników Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim organizuje coroczną zbiórkę darów dla zwierząt w ramach akcji Paczka dla zwierzaczka.

W tej edycji wspieramy podopiecznych ze Schroniska Psiakowo  i Spółka . W dniach 2-24 grudnia 2019r. będziemy zbierali karmę suchą i mokrą dla psów oraz kotów, przysmaki, koce na posłania dla zwierząt, obroże, smycze, kagańce, metalowe miski, garnki na jedzenie i wodę oraz klatki i kosze. W holu MDK będzie przygotowane stanowisko, gdzie można zostawiać dary dla zwierzaków. Można też wpisywać się na listę darczyńców, abyśmy wiedzieli, kto poparł naszą akcję i komu należą się wyrazy wdzięczności. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i wsparcia naszej inicjatywy. Liczymy na Państwa pomoc.