Organizator Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim.
Na konkurs wpłynęło 1197 prac. 134 prace nie zostały zakwalifikowane do konkursu ze względu na niezgodność z regulaminem ( niewłaściwy format, prace wykonane nie w technice płaskiej).
Jury w składzie:
1) Hanna Beda – Naczelnik Wydziału Edukacji,Kultury i Sportu w Aleksandrowie Łódzkim
2) Violetta Wojcieszek - Durajska – Artysta Plastyk
3) Marcin Wesołowski – Nauczyciel Plastyki
przyznało nagrody i wyróżnienia w 3 kategoriach wiekowych.

Kategoria 7 – 9 lat

NAGRODA

1.Edyta Gruszecka Szkoła Podstawowa nr.36 Bielsko -Biała

2. Julia Ziółkowska Pałac Młodzieży Łódź

3. Maja Reginia Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

4. Maciej Stadnik Szkoła Podstawowa nr.10 Tarnobrzeg

5. Weronika Kobierska Młodzieżowy Dom Kultury Aleksandrów Łódzki

WYRÓZNIENIE

1. Iga Ciszyk Miejski Ośrodek Kultury Konstantynów Łódzki

2. Polina Primieczajewa Młodzieżowy Dom Kultury Gorzów Wielkopolski

3. Zuzanna Buldecka Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

4. Urszula Bigos Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

5. Tymon Stępień Młodzieżowy Dom Kultury Aleksandrów Łódzki

Kategoria 10 – 12 lat

NAGRODA

1.Amelia Kabala Publiczna Szkoła Podstawowa Warszawice

2. Zuzanna Wienke Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

3.Patrycja Śliwka Ośrodek Kultury Niemodlin

4.Wiktoria Madej Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” Zamość

5.Maja Draczko Pałac Młodzieży Łódź

WYRÓZNIENIE

1.Martyna Całka Szkoła Podstawowa Medynia Łańcucka

2.Magdalena Chojnacka Pracownia Plastyczna GiR-a MDK Rybnik

3.Antonina Misiak Młodzieżowy Dom Kultury Gorzów Wielkopolski

4.Artur Turoboś Młodzieżowy Dom Kultury Aleksandrów Łódzki

5.Karolina Korzeń Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice

Kategoria 13 -15 lat

NAGRODA

1.Zofia Skowińska Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury Sompolno

2.Urszula Borys Szkoła Podstawowa nr.3 Józefów

3. Oliwia Kondracka Szkoła Podstawowa nr.25 Lublin

4. Klaudia Korejba Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury Sompolno

5. Kacper Kozyra Szkoła Podstawowa nr.60 Specjalna Katowice

WYRÓZNIENIE

1.Maja Szymańska Młodzieżowy Dom Kultury Przemyśl

2.Martyna Gugulska Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice

3.Karolina Król Szkoła Podstawowa nr.1 Wadowice

4.Bartosz Tratkiewicz Szkoła Podstawowa Stefanów

5.Kacper Żelazowski Młodzieżowy Dom Kultury Aleksandrów Łódzki

Laureatów zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów i upominków do naszej placówki podczas Koncertu Bożonarodzeniowego 20 grudnia o godz. 17.00