W dniu 10 stycznia 2020 odbyły się dwudniowe przesłuchania do Międzypowiatowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Domaniewicach. Była to już 17 edycja tego konkursu. W każdej kategorii brało udział ok 35 uczestników, w sumie 150 solistów i zespołów. Oceniało nas jury w składzie Sebastian Kondratowicz, Aleksandra Ryłko pod przewodnictwem Michała Kocimskiego- kierownika muzycznego Teatru Wielkiego w Łodzi. Nasz Młodzieżowy Dom Kultury  z Aleksandrowa Łódzkiego był reprezentowany przez solistów Zuzannę Lipską i Wincentego Świercza ,który to otrzymał 3 nagrodę (w jego kategorii wystąpiło 41 solistów)oraz Zespół wokalny GROSZKI  w składzie Barbara Cyganek, Amelia Olechnowicz, Zuzanna Lipska, Anastasia Tsieliapniowa, Wincenty Świercz oraz Dominik Walczak. Nasz zespół otrzymał PIERWSZĄ NAGRODĘ.

Wszystkich przygotowała nasza nauczycielka Renata Banacka Walczak

Serdecznie GRATULUJEMY wygranej.