Ze względów organizacyjnych zaczęliśmy sprzątanie tydzień później niż wszyscy! Odbyło się 22 września i trafiliśmy na wspaniała pogodę i wspaniałą energię u dzieci! Uzbroiliśmy się w worki i rękawice, które otrzymaliśmy z Urzędu Gminy Aleksandrów Łódzki i ruszyliśmy do boju! Na czele załogi stała Małgorzata Świątczak i Izabela Urbaniak a nasi szeregowi to grupa z rysunku i grupa z j. angielskiego. Poszliśmy ulicą Ścigiennego w stronę parku. Okazało się że na tej ulicy jest mnóstwo niedopałków po papierosach. Pierwsza kamienica ze skrawkiem zieleni to po prostu składowisko na butelki z plastiku i ze szkła. Potem dotarliśmy do pasma "Ziemii niczyjej" koło parku no i tam uzbierało się tyle worków , że trudno je było udźwignąć! Oto relacja foto. Dzieciom bardzo dziękujemy bo były pełne entuzjazmu, pracowały bardzo ciężko! Wiedziały ,że robią coś dobrego dla wszystkich wokół i to było świetne uczucie!